منوی دسته بندی
تماس با ما

چاپ تگ چای/09126496434

چاپ تگ چای/09126496434

چاپ تگ چای/09126496434

در مجموعه ی آیدین فیلتر، چاپ تی تگ و لفاف های چای با بالاترین کیفیت امکان پذیر است.چاپ تگ های چای روی مقوا های مخصوص انجام می شود و همچنین در بعضی مواقع نیاز است تا تگ چای لمینیت شود.همچنین امکان چاپ انواع لفاف ها و انولوپ های چای کیسه ای با بالاترین کیفیت در مجموعه ی ما امکان پذیر است.

Tea tag printing

In Aydin Filter collection, printing tea tags and tea wrappers with the highest quality is possible.Printing tea tags on special cardboard and also sometimes it is necessary to laminate tea tags.Also, it is possible to print a variety of wrappers and tea bag tubes with the highest quality in our collection.

چاپ تگ چای

چاپ تگ چای/09126496434

امروزه به دلیل به روزرسانی دستگاه های چاپ در ایران،امکان چاپ تگ چای با بالاترین کیفیت روی کاغذها و مقواهای مخصوص دارند.همچنین  پانچ تگ ها به شکل های مختلف نیز امکان پذیر است.

چاپ تگ ها به دو صورت انجام می گیرند.یکی از به روز ترین روش چاپ تگ ها استفاده از خشک کن اشعه ی یو وی است.در این نوع چاپ،رنگ ها با کیفیت بیشتری نمایش داده می شوند.

چاپ تگ های چای همراه با لگوی شما،علاوه بر بازاریابی بهتر باعث شناخته شدن برند و محصولات شما می شوند.همچنین چاپ تگ ها چای باعث نشان دادن محصول انحصاری شما می شوند.

همچنین مجموعه ی ما با کیفیت ترین انولوپ های چای کیسه ای  را تولید و عرضه می کند.امکان چاپ انولوپ های با کیفیت با رنگ ها و مرکب های خوراکی امکان پذیر است.انولوپ ها علاوه بر روشی آسان برای بازار یابی،باعث حفظ عطر چای و دمنوش شما در بگ های مخصوص می شوند و هنگام استفاده ی مشتری،از تی بگ های شما عطر و بوی چای شما،در فضا می پیچد.

شرکت های معروفی اعم از سحرخیز،نیوشا،گلستان و….تگ و انولوپ اختصاصی خود را دارند.انولوپ ها نیز دارای جنس ها مختلفی هستند که بهترین و با کیفیت ترین آن ها،انولوپ متالایز و کاغذی می باشند.

به طور کلی برای شناخته شدن و انحصاری بودن محصولات خود بهتر است از چاپ تگ های چای کیسه ای خود استفاده کنید و برای ماندگاری عطر و بوی محصولات خود از انولوپ های با کیفیت استفاده کنید.

مجموعه ی ما مفتخر است تا توانسته است بهترین کیفیت و پانچ تگ های چای را به طور اختصاصی به شما عزیزان ارائه دهد.از دیگر محاسن شرکت ما چاپ تگ و انولوپ چای به صورت اختصاصی است.تخصص ما چاپ و طراحی تگ و انولوپ چای است.

فرق خشک کن معمولی و خشک کن اشعه ی یو وی در چاپ تگ ها چیست؟

در دستگاه هایی که با اشعه ی یو وی کار می کنند،کیفیت رنگ ها و پیکسل ها با دقت بالاتری نمایش داده می شوند.به طور کلی کیفیت تگ های که با یو وی خشک شده اند بسیار بالاتر از تگ های معمولی است. همچنین تگ هایی که با اشعه ی یو وی خشک شده اند دارای کمی برجسگی هستند.

برای چاپ اختصاصی تگ چای(تی تگ چای،چاپ لیبل چای)،با مجموعه ی آیدین فیلتر در تماس باشید.مجموعه ی ما در تلاش است تا بهترین کیفیت فیلترها،چاپ و ملزومات چای را به صورت اختصاصی و تخصصی ارائه دهد.

چا لیبل چای
چاپ تی تگ چای
چاپ لفاف چای
چاپ انولوپ چای

تگ های چای کیسه ای کاغذی و فیلترهای هرمی شفاف

تگ های چای کیسه ای کاغذی با تگ های فیلتر شفاف هرمی کمی متفاوت است.در تگ های فیلترهای شفاف هرمی طی پروسه ای،فرایندی روی تگ ها انجام می شوند تا تگ ها به راحتی بتوانند به نخ اتصال پیدا کنند و از آن کنده نشوند.در حال حاظر بهترین نوع فیلترهای چای و دمنوش در دنیا،فیلترهای هرمی شفاف هستند که کاملا گیاهی و سازگار با محیط زیست هستند.

نوع کاغذ و گرماژ تگ ها نیز بسیار مهم است،مقوای تگ ها نباید خیلی نازک باشند تا به راحتی مچاله شوند،همچنین نباید زیاد ضخیم  باشند تا دستگاه نتواند آن ها را به نخ ها جوش دهند.

انولوپ چای

چاپ تگ چای

در مجموعه ی آیدین فیلتر،به صورت صفر تا صد تمام ملزومات چای ارائه می شود.از مهم ترین ملزومات چای،چاپ تگ چای است.تگ هر چای نشان دهنده ی برند انحصاری یک شرکت است.یکی از راه های برندینگ محصولات چای تگ حرفه ای آن است.مجموعه ی ما علاوه بر چاپ تگ چای به صورت حرفه ای و با استفاده از جدیدترین دستگاه های 2022،چاپ تمام لفاف ها و پوشش های بسته بندی چای را نیز انجام می دهد.

برای دیدن نمونه کارهای مجموعه ی ما با کارشناسان ما در تماس باشید.

چاپ تگ چای به چند صورت انجام می شود.باکیفیت ترین چاپ تگ در حال حاظر توسط اشعه ی یو وی انجام می شود.در چاپ یو وی تمام رنگ ها با بالاترین کیفیت دیده می شوند.همچنین برش های تگ نیز بسیار مهم است.امروزه برش های تگ های زیادی در بازار هستند که بهترین آن ها مدل زیگزاگ است.

در مجموعه ی ما علاوه بر چاپ اختصاصی محصولات چای اعم از چاپ تگ چای و انواع لفاف های بسته بندی چای،خدماتی اعم از تولید فیلترهای شفاف هرمی و واردات انواع ملزومات چای اعم از فیلتر حرارتی کاغذی،سیم منگنه و…. انجام می شود.

چاپ تی تگ چای

چاپ تگ های مخصوص چای

امروزه چاپ تگ های چای با برند اختصاصی مورد توجه فعالان حوزه ی چای و دمنوش قرار گرفته است.چاپ تی تگ چای معرف برند کارخانه است و در حوزه ی برندسازی نقش مهمی را ایفا می کند.

مجموعه ی آیدین فیلتر صفر تا صد چاپ های تخصصی چای اعم از تگ،لفاف،کارتن و…..به شما عزیزان ارئه می دهد.کیفیت را با مجموعه ی ما تجربه کنید.

aydinfilter وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *