منوی دسته بندی
تماس با ما

Piramit t-torba filtre rulosu/+989333497413

Piramit teatorba filtre rulosu/+989333497413

Piramit teatorba filtre rulosu/+989333497413

Aydın Filtre İran'da piramit tibag ilk üreticisidir.İthalatçı ve çay ve bitki çayı için en iyi şeffaf piramit filtreler üreticisi.Ayrıca bizim koleksiyon baskı ve kendi filtreleri üretebilir.Sanayi ve çay ve bitki çayı 15 yılı aşkın deneyime sahip koleksiyonumuz, filtreler ve çay gereksinimleri hakkında toplumun ihtiyaçlarını karşılamak mümkün olmuştur.Yukarıdaki numarayı çevirerek siparişinizi WhatsApp'a kaydedebilirsiniz.Holdingimiz üretimden hemen sonra istediğiniz sayıda filtreyi size ulaştırıyor.

rulo halinde biyobozunur naylon üçgen piramit çay poşeti naylon ağ

nylon mesh teabag filter
pyramid tea bag roll

Piramit teatorba filtre rulosu/+989333497413

rulo halinde biyobozunur naylon üçgen piramit çay poşeti naylon ağ

Günümüzde dünyada piramit teabag torba kullanımı büyük ölçüde artmıştır.Bu filtreyi diğer filtrelerden ayıran nedenlerden biri şeffaflığıdır.Şeffaf üçgen filtrelerin içindeki malzemeyi kolayca görebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Şeffaf üçgen filtreler diğer filtrelere göre daha yüksek bir fiyata sahiptir, ancak bunun yerine bu filtrelerin savunucusu diğer filtrelerden daha yüksektir.Piramit filtrelerin diğer avantajlarından daha hızlı üfleme özellikleridir.Çözgü ve atkı yapısı nedeniyle piramit filtreler, içindeki malzemelerin kaynar suda hızlı bir şekilde çözülmesine neden olur.Bu filtreler ithal edilir ve iki tür mısır ve naylona sahiptir. Koleksiyonumuz 6000 rulo şeklinde şeffaf piramit filtreler üretmektedir.

Aydın Filtre, dünyanın en güncel piramit cihazlarına sahiptir ve iki şekilde filtre üretir: pürüzsüz ve caney.In çentiği modeli, daha uzun iplik tüketilir ve görünümü de daha güzeldir.

Üçgen filtrelerde bir diğer önemli nokta bağlantılarıdır.Piramit filtreler ısı ile birbirine yapışır ve üçgen filtrelerde filtreye ipliği birbirine bağlayan tamamen plant-based.In, hiçbir zımba ve düğüm teli kullanılmaz ve hepsi bitki ipliği ile bitki filtresine bağlanır.

Boş Naylon Çay Poşetleri Rulo Çay Filtresi

Koleksiyonumuz filtrelerini iki şekilde sunar: özel etiketler (markanızı lego) ve genel tag.Ayrıca koleksiyonumuzdan genel etiketler olarak 6000 rulo yapabilir ve bitki çayı, safran, kuru meyve, kahve, tuz, çay vb.

Aydın Filtre sevdikleriniz için en kaliteli çay filtrelerini ithal etmeye ve üretmeye çalışıyor.Ayrıca koleksiyonumuz, alışverişinizi güvenle yapabilmeniz için fiyatlarını piyasada rekabetçi bir şekilde sunmaya çalışıyor.

rulo halinde biyobozunur naylon üçgen piramit çay poşeti naylon ağ
aydinfilter وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *