منوی دسته بندی
تماس با ما

نخ و سیم منگنه چای/09126496434

نخ و سیم منگنه چای/09126496434

نخ و سیم منگنه چای/09126496434

یکی از مهم ترین و بهداشتی ترین اجزای تی بگ،نخ و سیم منگنه ی آن می باشند.مجموعه ی آیدین فیلتر،وارد کننده با کیفیت ترین سیم منگنه موجود در دنیا(برند گاتمن) و وارد کننده ی انواع نخ های بهداشتی و استریل شده ی مخصوص فیلتر های کاغذی و فیلتر های شفاف هرمی است.نخ های فیلتر ها علاوه بر بهداشتی بودن باید پرز کمی داشته باشند تا به راحتی قابل استفاده در تی بگ ها باشند.

Tea bag wire and thread

One of the most important and hygienic components of tea bags, yarns and stapled wires . Aydin Filter is, importer of the highest quality stapled wire in the world (Gutmann brand) and importer of a variety of sanitary and sterilized yarns for paper filters and transparent pyramid filters.

نخ و سیم منگنه چای

سیم منگنه چای
نخ مخصوص تی بگ

یکی از مهم ترین اجزای تولید تی بگ نخ و سیم منگنه ی آن است.سیم منگنه ی برند گاتمن یکی از بهترین و باکیفیت ترین سیم منگنه های موجود در دنیا است که کشور سازنده آن آلمان است.امروزه دستگاه های پیشرفته تری در بخش تولید چای و دمنوش به وجود آمده است که به جای سیم منگنه از گره استفاده می کنند که بسیار بهتر از سیم منگنه است.همچنین فیلترهای هرمی نیز از طریق حرارت اولتراسونیک بهم میچسبند و جز جدیدترین فیلترهای موجود در بازار ایران است.

نخ های تولید تی بگ های کیسه ای خاص هستند و ویژگی های خاصی دارند.از مهم ترین ویژگی های نخ های تی بگ می توان به وارد زیر اشاره کرد:

  • دارای مقاومت زیاد
  • استریل شده و بهداشتی
  • دارای پرز کم
  • دارای کیفیت بالا

نخ های مخصوص تی بگ های کاغذی با نخ های تی بگ های هرمی کاملا متفاوت هستند.نخ های تی بگ های کاغذی از پنبه تشکیل شده است،اما نخ های فیلتر های تی بگ هرمی شفاف تماما وارداتی هستند و  متریال مخصوص خود دارند.

نخ های تی بگ های کاغذی و هرمی می بایست دارای پرز کمی باشند و استریل شده باشند.همچنین این نخ ها  کیفیت بالایی دارند.اگر نخ استریل نشده باشد و بی کیفت باشد در هنگام استفاده از آن در آب جوش بوی نامطبوعی می دهد.

سیم منگنه و نخ های آیدین فیلتر تماما از برند های معتبر دنیا هستند.آیدین فیلتر طی 15 سال تجربه ی کاری در بخش چای و ملزومات چای توانسته است با کیفیت ترین متریال چای را وارد و تولید کند.

برخی از نخ های تی بگ ها تجدید پذیر هستند که  در دنیا به نام نخ های PLA شناخته می شوند.در حال حاظر بهترین نخ موجود در بازار ایران و دنیا نخ های خاص PLAهستند که کاملا سازگار با محیط زیست هستند.این نوع نخ ها وارداتی هستند و شما عزیزان می توانید بهترین کیفیت نخ ها را از مجموعه ی ما تهیه کنید.

نخ های تی بگ باید خاصیت و مقاومت بالایی داشته باشند تا بتوانند مدت ها در انبار دوام بیاورند.عمده استفاده این نخ ها در صنعت غذایی و چای و دمنوش است.همچنین جنس این نخ ها باید به گونه ای باشند تا به راحتی گره نخورند.

نخ تی بگ و چای و دمنوش
سیم منگنه مخصوص تی بگ

نخ مخصوص تی بگ کاغذی و تی بگ هرمی شفاف،سیم منگنه

نخ و سیم منگنه چای

از مهم ترین ویژگی های سیم منگنه این است که در صورت برخورد با آب جوش رنگ آن نرود.همچنین نخ تی بگ های چای باید دارای ویژگی های خاص باشند.این ویژگی ها اعم از نکات زیر است:

نخ چای باید دارای لایه های مناسب باشند تا در صورت پرس به راحتی به تی بگ چسبیده شوند.

نخ های چای دارای پرزهایی کمی هستند.

نخ های چای باید در جای مناسب و بهداشتی نگهداری شوند.

علاوه بر ضخیم بودن باید نرم و انعطاف پذیر باشند.

دارای رنگ ثابت و بدون بو باشند.

مقاومت در برابر ساییدگی و اسیدها.

 

aydinfilter وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *