منوی دسته بندی
تماس با ما

فیلتر کاغذی چای/09126496434

کاغذ و نخ تی بگ.بشکل رول وکارتن در عرض های - 9.6 - 12.5 سانت

فیلتر حرارتی و رطوبتی چای125و94میلی متر/09126496434

مجموعه ی آیدین فیلتر طی 15 سال تجربه کاری در فروش فیلترهای چای(فیلترهای حرارتی چای کیسه ای و فیلترهای رطوبتی چای کیسه ای)توانسته است بخشی از نیاز کشور را نسبت به فیلترهای چای کیسه ای رفع کند.مجموعه ی ما طی این سال ها توانسته با برندهای pelipaper(پلی پیپر ترک)،glatfelter(گلت فیلتر آلمان)،Terranova(ترانووا اسپانیا) و با چند برند اروپایی دیگر همکاری داشته باشد.

Tea bag filter paper roll

Aydin Filter Has been able to meet part of the country's need for tea bag filters during 15 years of experience in the sale of tea filters (tea bag heat filters and tea bag moisture filters).Our collection has been able to cooperate with pelipaper brands (Pelipaper turk), glatfelter (German geltfilter), Terranova (Spain' Tronova) and several other European brands.

فیلتر کاغذی چای

فیلتر کاغذی چای/09126496434

فیلتر کاغذی چای

شرکت آیدین فیلتر،تولید کننده و واردکننده ی انواع فیلترهای شفاف و کاغذی است.شرکت ما رول های کاغذی را به دو صورت 125 و 94 میلی متر عرضه می کند.همچنین مجموعه ی ما فیلترهای شما را به ابعاد دلخواه برش می دهد.فیلترهای کاغذی مناسب برای انواع تولیدی های چای و دمنوش است.فیلترها از برندهای آلمانی و ترک با بالاترین کیفیت عرضه می شوند.فیلترهای کاغذی از دو جنس حرارتی و رطوبتی است.از نظر هزینه،فیلترهای کاغذی بسیار مقرون به صرفه تر از فیلتر های شفاف هرمی هستند.

در بازار ایران فیلترهای کاغذی بیشتر از فیلترهای شفاف هرمی کاربرد دارند،زیرا فیلترهای شفاف به تازگی در ایران تولید می شوند و هزینه آن ها از فیلتر های کاغذی بیشتر است.فیلترهای کاغذی در ایران،به دو صورت بسته بندی می شوند،که در اکثر مواقع از سیم منگنه برا لفاف بسته بندی آن استفاده می شود و در غیر این صورت از گره برای اتصالات آن استفاده می شود.

فیلترهای حرارتی چای و فیلترهای رطوبتی چای،اکثرا برای تولید تی بگ های چای سیاه استفاده می شوند اما فیلترهای شفاف اکثرا برای تولید دمنوش ها استفاده می شوند.

امروزه مصرف فیلترهای کاغذی به وفور در کارخانجات ایرانی دیده می شود.شرکت های معتبری همچون چای گلستان،دوغزال،شاهسوند،سحر خیز و……از بهترین فیلترهای وارداتی برای محصولات خود استفاده می کنند.

شرکت آیدین فیلتر،علاوه بر ارائه ی انواع فیلترهای شفاف،قهوه،سلولزی،کاغذی و…….محصولات شما را به صورت اجرتی با بالاترین کیفیت با دستگاه های آلمانی و لهستانی بسته بندی می کند.

مصارف مهم رول فیلتر کاغذی چای کیسه ای:

  • کارخانجات چای و دمنوش
  • صنایع غذایی
  • رستوران ها
  • کافی شاپ ها
  • تولیدی های زعفران و دمنوش های زعفرانی
  • صادرات و واردات 
  • و…..

خدمات دیگر آیدین فیلتر چیست؟

ایدین فیلتر علاوه بر واردات و تولید انواع ملزومات چای، در حوزه های تولید اجرتی چای و دمنوش شما،ارائه ی انواع نخ های مخصوص فیلترهای شفاف هرمی و کاغذی،واردات انواع سیم منگنه های درجه یک از برند معروف گاتمن،طعم دهنده ی دمنوش های شما و معرفی پرفروش ترین طعم های دمنوش در داخل و خارج از ایران و….فعالیت دارد.

فیلتر حرارتی چای
رول فیلتر کاغذی چای کیسه ای

فیلتر های حرارتی و رطوبت چای در ابعاد 125و94میلی متر

 

مجموعه ی ما فیلترهای کاغذی را به دو ابعاد 125و94 برای شما عزیزان برش می دهد.در صورت نیاز بقیه ابعاد های چای ما می توانیم آن را با ابعاد دلخواه شما برش دهیم.اما به طور کلی استاندارد های داخل بازار ایران وبیشترین مصرف ابعاد فیلترهای کاغذی 125و94میلی متر است.

فیلترهای کاغذی داخل مجموعه ی ما از بهترین کیفیت فیلترهای دنیا است.زیرا چای و زعفران ایران یکی از مرغوب ترین محصولات ایران است و جز کالاهای صادراتی به حساب می آید و تمام محصولات آن ها نیز باید درجه یک باشند.

درصورت نیاز بسته بندی اجرتی می توانید با شرکت ما در تماس باشید.همچنین مجموعه ی ما دیگر ملزومات چای را وارد و تولید می کند.

فیلتر رطوبتی چای

اهمیت استفاده از فیلترهای درجه یک چای چیست؟

فیلتر کاغذی چای

استفاده از فیلتر های چای کیسه ای درجه ی یک بسیار پراهمیت است،زیرا بعضی از فیلترهای نامرغوب در هنگام استفاده از آن ها بوی نامطبوعی دارند که باعث آزار مشتریان می شوند.همچنین در فیلترهای غیر اورجینال چای از پلاستیک بیش از حد استفاده شده است که برای سلامتی انسان ها مضر می باشند.

مجموعه ی ما فیلترهای خود را از برندهای ترک وآلمانی تهیه می کند تا شما عزیزان به راحتی و با خیال آسوده از رول های چای کیسه ای ما استفاده کنید.

کاغذ تی بگ چای
فیلتر چای کیسه ای تی بگ
aydinfilter وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *