منوی دسته بندی
تماس با ما

فیلتر تی بگ هرمی/09126496434

PLA and nylon mesh Pyramid tea filter

فیلتر تی بگ هرمی/09126496434

آیدین فیلتر،تولید کننده ی باکیفیت ترین فیلتر تی بگ هرمی در ایران است.فیلترها، قابل تولید با لگوی اختصاصی مشتری می باشند.امروزه فیلترهای شفاف هرمی یکی از پرطرفدارترین فیلترهای صنعت چای و دمنوش است.علت طرفدار بالای این محصول دیده شدن متریال درون آن هستند.همچنین جنس ذرت این محصولات،آن ها را به متریال تجدید پذیر تبدیل کرده است.

Piramit teabag filtresi Turkey

Aydın Filtre, İran'daki en kaliteli piramit tig filtresinin üreticisidir.Filtreler müşterinin kendi lego.Today ile üretilebilir şeffaf piramit filtreler çay ve bitkisel endüstrisindeki en popüler filtrelerden biridir.Bu ürünün yüksek pro olmasının nedeni, içindeki malzemelerin görülmesidir.Ayrıca bu ürünlerin mısır malzemesi onları yenilenebilir malzemelere dönüştürmüştür. piramit çay naylon çay poşeti paketleme Piramit Poşet Çay ambalaj

فیلتر تی بگ هرمی

فیلتر تی بگ هرمی/09126496434

فیلتر تی بگ هرمی

 

قابل توجه تولیدگنندگاه چای و دمنوش،کارخانجات،تولیدی ها و صاحبین برند:

آیدین فیلتر،تولیدکننده فیلتر تی بگ هرمی با تگ اختصاصی مشتری در ایران

ارزان تر و سریع تر از واردات

بدون خواب سرمایه

یکی از دلایلی که تولیدی های چای و دمنوش علاقه مند هستند تا فیلترهای موجود در ایران را استفاده کنند،سهولت در انجام کار و کیفیت است.مجموعه ی ما بهترین و با کیفیت ترین فیلترهای چای و دمنوش را از برندهای معتبر دنیا تهیه می کند.

آیدین فیلتر،تک تک محصولات خود را ضمانت می کند و آن ها را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می دهد.همچنین شما عزیزان می توانید در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید.فیلترهای مجموعه ی ما از شفافیت بالایی برخوردار هستند.

آیدین فیلتر،دارای به روزترین دستگاه های روز دنیا است و رول فیلتر تی بگ هرمی را به صورت عصایی و پیشرفته برای تمام کارخانجات تولید می کند.

فیلترهای عصایی مدرن یکی از پرطرفدار ترین فیلترهای 2022 هستند.

رول ها شامل 6000عدد تگ هستند.که قیمت هر رول بسته به میزان سفارش تغییر می کند.

برای اطلاع از خدمات و قیمت های مجموعه ی ما با شماره ی زیر در تماس باشید:

989126496434+

فیلتر تی بگ هرمی
رول تی بگ هرمی

فیلتر تی بگ هرمی

فیلتر شفاف مثلثی به صورت رول های 6000 عددی هستند.درحال حاظر فیلتر تی بگ هرمی از پرفروش ترین فیلترهای موجود در بازار چای و دمنوش هستند.حالت شفافیت و شیشه ای این محصولات باعث دیده شدن تمام متریال درون فیلترها می شود.

یکی از مهم ترین نکات فیلترهای شفاف،مواد تشکیل دهنده ی آن ها است.تی بگ های شفاف هرمی از متریال گیاهی تشکیل شده اند و کاملا تجدیدپذیر هستند.یکی از مزیت های فیلتر تی بگ هرمی این است که باعث دم کشیدن سریع چای و دمنوش می شوند.

مجموعه ی آیدین فیلتر اولین تولید کننده ی فیلتر تی بگ هرمی در ایران است.همچنین مجموعه ی ما علاوه بر تولید فیلتر شفاف مثلثی،واردکننده ی فیلترهای کاغذی از برندهای مطرح دنیا است.

 

aydinfilter وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *