منوی دسته بندی
تماس با ما

بسته بندی اجرتی چای و دمنوش/09126496434

بسته بندی اجرتی چای و دمنوش/09126496434

بسته بندی اجرتی چای و دمنوش/09126496434

تولید و بسته بندی اجرتی محصولات شما توسط بهترین دستگاه های آلمانی و لهستانی.مجموعه ی آیدین فیلتر،محصولات شما اعم از دمنوش،زعفران،چای،قهوه و...توسط بهترین و باکیفیت ترین دستگاه ها ، با فیلترهای هرمی شفاف و کاغذی پک و بسته بندی می کند.تولید محصولات، اجرتی حساب می شوند و توسط ظرفیت خالی دستگاه های ما انجام می شوند.

Herbal And Tea Packing

Production and packaging of your products by the best German and Polish machines.Aydin Filter Collection, your products including herbal tea, saffron, tea, coffee, etc. By the best and highest quality devices, with transparent pyramid filters and paper packs and packs.Production of rental products are accounted for and done by the empty capacity of our devices.

بسته بندی اجرتی چای و دمنوش

بسته بندی دمنوش و تی بگ
بسته بندی اجرتی چای و دمنوش/09126496434

بسته بندی اجرتی چای و دمنوش

مجموعه ی آیدین فیلتر،طی گسترش دستگاه های بسته بندی خود آماده ی همکاری با شرکت های چای و دمنوش است.بسته بندی تمام متریال صنایع غذایی اعم از زعفران،چای،دمنوش،میوه خشک و….. توسط شرکت ما انجام می شود.

شما عزیزان می توانید مواد اولیه خود را برای ما اراسال کنید تا مجموعه ی ما توسط به روزترین دستگاه های آلمانی و لهستانی،متریال شما را بسته بندی کند.همچنین شما می توانید مواد اولیه خود را از شرکت ما تهیه کنید.مواد اولیه ما شامل فیلترهای هرمی شفاف و کاغذی است.

بسته بندی براساس ظرفیت خالی دستگاه های ما انجام می شود.معمولا نزدیک عید و روزهایی خاصی از سال ،ظرفیت دستگاه های ما پر می باشند و بهتر است از قبل سفارشات خود را ثبت کنید.

در صورت زیاد بودن حجم سفارشات شما،مجموعه ی آیدین فیلتر،لفاف ها و انولوپ های چای شما را با قیمت رقابتی و مقرون به صرفه به چاپ می رساند.چاپ های مجموعه ی ما با بالاترین کیفیت و توسط دستگاه های هلیوگرام انجام می شوند.

همچنین مجموعه ی ما تگ های فیلترهای چای و دمنوش شما را با لگوی انحصاری شما چاپ می کند.چاپ تگ های مجموعه ی آیدین فیلتر،روی مقواهای گرماژ بالا انجام می شوند و بسیار با کیفیت هستند.

از دیگر خدمات مجموعه ی ما،طعم دهنده های دمنوش های شما است. متخصصین ما می توانند شما را در انتخاب طعم های پرفروش داخل ایران و طعم های پرطرفدار صادراتی راهنمایی کنند.

بسته بندی اجرتی چای و دمنوش با بالاترین کیفیت

تفاوت بسته بندی شفاف هرمی و کاغذی چیست؟

بسته بندی شفاف هرمی معمولا برای دمنوش ها استفاده می شوند تا مشتری به راحتی بتواند متریال داخل فیلتر را ببیند و از دمنوش شما با خیال آسوده استفاده کند.اما فیلتر کاغذی بیشتر برای چای سیاه و چای کیسه ای کاربرد دارد.

بسته بندی تی بگ هرمی چای
بسته بندی فیلتر کاغذی چای

نکات مهم درباره بسته بندی تی بگ ها

برای بسته بندی تی بگ های چای و دمنوش علاوه بر داشتن فیلتر باکیفیت و مناسب،بهتر است آن ها را در جعبه های زیبا نیز بسته بندی کنید.ظاهر زیبا و لوکس یکی از راه های بازاریابی محصول و فروش بهتر است.امروزه بسته بندی های لوکس و زیبا برای دمنوش های هرمی، از سمت تولیدی های کارتن و لفاف های بسته بندی تولید و ارائه می شوند.

aydinfilter وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *