منوی دسته بندی
تماس با ما

فیلتر چای و دمنوش/09126496434

فیلتر تی بگ/09126496434

فیلتر چای و دمنوش/09126496434

فیلتر چای و دمنوش

فروش انواع فیلترهای چای و دمنوش با آیدین فیلتر.آیدین فیلتر دارای 20 سال سابقه ی کاری در حوزه ی چای و ملزومات چای توانسته است بهترین و با کیفیت ترین فیلترها را برای انواع تولیدی های چای و دمنوش فراهم کند.همکاری با شما عزیزان باعث افتخار مجموعه ی ما است.فیلتر چای و دمنوش

فیلتر چای و دمنوش/09126496434

فیلتر چای و دمنوش

فروش انواع فیلتر چای و دمنوش با مجموعه ی آیدین فیلتر.مجموعه ی ما سعی داشته تا به روزترین و باکیفیت ترین فیلتر های روز دنیا را تهیه کند و به شما عزیزان ارائه دهد.همچنین مجموعه ی ما اولین تولید کننده تی بگ هرمی در ایران است.

فیلتر چای و دمنوش

فیلتر های موجود در مجموعه ی ما سه نوع هستند.این فیلتر های عبار است از:

فیلتر کاغذی

فیلتر هرمی شفاف

فیلتر قهوه

فیلتر تی بگ چای

هرکدام از فیلترهای بالا کاربرد و مشتری خاص خود را دارند.

فیلتر کاغذی:

فیلترهای کاغذی موجود در مجموعه ی ما تماما از برندهای ترک و اروپایی هستند و دارای استانداردهای تی بگ فیلتر از برندهای معروف هستند.فیلتر ها در گرماژهای مختلف ارائه می شوند و متریال آن ها کاملا درجه یک است.فیلتر های کاغذی دارای انواع مختلفی هستند که در مجموعه ی ما رول فیلتر چای کاغذی حرارتی و رول فیلتر چای کاغذی رطوبتی موجود است.

فیلتر چای و دمنوش

فیلتر تی بگ چای

همچنین تمامی فیلترهای مجموعه ی ما دارای عرض های استاندارد و پرطرفدار داخل بازار ایران هستند.

فیلتر هرمی شفاف:

مجموعه ی ما اولین تولید کننده فیلتر تی بگ  هرمی در ایران است و با برندهای معتبر همکاری داشته است.مجموعه ی ما دارای جدیدترین دستگاه های فیلتر چای هستند و تمامی فیلترها را با لوگوی اختصاصی برند شما تولید می کنند.

فیلترهای شفاف هرمی دارای دو نوع نایلون و PLA هستند و بنا بر درخواست شما عزیزان دو مدل آن تولید می شوند.استفاده از دستگاه های 2021 در مجموعه ی ما باعث شده است تا جدیدترین نوع فیلترها را برای شما عزیزان تولید کنیم.

فیلتر چای و دمنوش

فیلتر تی بگ چای

فیلتر شفاف هرمی چای و دمنوش

فیلتر قهوه

فیلترهای قهوه موجود در مجموعه ی ما دارای بالاترین کیفیت هستند و متریال آن ها تماما ژاپنی هستند.فیلترهای قهوه دارای انواع مدل ها و کیفیت های مختلفی هستند.

فیلتر تی بگ چای

بهترین نوع فیلتر هیا قهوه مربوط به کشور ژاپن است.

فیلتر قهوه در رول های 4500 تایی تولید و عرضه می شوند و متریال آن های درجه ی 1 می باشند.فیلترهای لانه زنبوری قهوه،باکیفیت ترین فیلترهای موجود در بازار هستند.

فیلتر قهوه،فیلتر چای،فیلتر تی بگ چای،فیلتر هرمی چای،تی بگ هرمی شفاف،رول حرارتی کاغذی چای و دمنوش،انواع فیلتر های چای و دمنوش،رول فیلتر شفاف هرمی،رول نایلون مش

aydinfilter وب‌سایت

نظرات بسته شده است.