منوی دسته بندی
تماس با ما

فیلتر چای آیدین فیلتر/09126496434

فیلتر چای

فیلتر چای آیدین فیلتر/09126496434

آیدین فیلتر اولین تولید کننده ی فیلترهای تی بگ هرمی در ایران است.مجموعه ی ما فیلتر های شفاف هرمی را به صورت رول های 6000عددی عرضه می کند.همچنین امکان تولید همراه تگ اختصاصی شرکت شما وجود دارد.فیلترها دارای بالاترین کیفیت هستند و تماما از استانداردهای جهانی پیروی می کنند.با آیدین فیلتر،بهترین و با کیفیت ترین فیلترهای مخصوص چای،دمنوش،قهوه و.....تجربه کنید.فیلتر چای

فیلتر کاغذی چای
فیلتر چای

فیلتر چای

فیلتر چای

فیلترهای کاغذی از زمان های قدیم،یکی از پرمصرف ترین نوع فیلترها برای تی بگ ها بوده است.امروزه با گسترش علم و تکنولوژی انواع فیلترهای دیگر وارد بازار شده اند که به آن ها فیلتر تی بگ هرمی می گویند.فیلترهای هرمی انواع مختلفی دارند.یکی از انواع آن ها فیلترهای PLA می باشد که به راحتی در طبیعت تجزیه می شوند و برای سلامتی انسان ها ضرر ندارند.

انواع فیلتر چای:

فیلتر کاغذی مخصوص چای

فیلتر تی بگ هرمی

البته انواع فیلترهای چای دیگری نیز وجود دارند اما در حال حاظر پرمصرف ترین فیلتر چای موجود در بازار ایران شامل فیلتر کاغذی و فیلتر شفاف می باشند.

آیدین فیلتر، انواع فیلترهای کاغذی ترک و اروپایی با بهترین متریال برای شما فراهم می کند.همچنین مجموعه ی ما  فیلتر های شفاف هرمی با بهترین متریال و همراه با لوگوی شما را تولید می کند.

فیلتر چای

اهمیت استفاده از فیلتر چای چیست؟

استفاده از فیلتر چای باعث می شود چای خوشرنگ تر شود و مانند یک صافی عمل کند.در بعضی از مواقع ممکن است افراد به چای های آماده دسترسی نداشته باشند به همین علت از تی بگ های آماده ی فوری استفاده می کنند.کاربرد فیلترهای تی بگ آماده بسیار زیاد است و مردم ایران نیز طرفدار این نوع فیلترها هستند.همچنین امروزه از فیلترهای شفاف برای دمنوش ها نیز استفاده می کنند.

امروزه شرکت ها و کارخانه های بزرگی اعم از دوغزال،گلستان،چای احمد و…..از فیلترهای کاغذی برای تی بگ های فوری خود استفاده می کنند.فیلتر کاغذی یکی از پرطرفدارترین فیلترهای موجود در ایران است.

همچنین امروزه فیلترهای چکه قهوه نیز طرفدار زیادی پیدا کرده اند.البته این نوع فیلترها بیشتر در قهوه ها مورد استفاده قرار می گیرند.شرکت هایی اعم از بن مانو،امروزه از این فیلترها استفاده می کند.

فیلتر قهوه
aydinfilter وب‌سایت

نظرات بسته شده است.